BICOM BodyCheck2

Prevencia a rozpoznanie možných zdravotných problémov patria medzi najdôležitejšie súčasti cesty za zdravím.

Životný štýl, nevhodné stravovanie, znečistené životné prostredie i dlhotrvajúci stres môžu v mnohých prípadoch telo výrazne oslabiť.

Jednou zo skvelých možností ako odhaliť patológie nielen vo fyzickom, ale i energetickom tele, je práve diagnostika pomocou nemeckého diagnostického prístroja BICOM Body Check2.

Táto komplexná diagnostika vám tak poskytne energetický prehľad všetkých štruktúr vo vašom tele, odhalí záťaže vášho organizmu (vírusy, baktérie, plesne, parazity, hormonálna nerovnováha, chemické záťaže, alergie, imunologický stav, …), vrátane nevhodnej stravy a ponúkne najvhodnejšie potraviny, minerály, vitamíny.

Vzhľadom na celosvetový posun diagnostiky smerom k energetickému liečeniu je určite zaujímavou novinkou aj skenovanie vašej aury, ktorá odhalí presné úniky energie z vášho energetického tela.

Aké sú výhody práve tejto diagnostiky?

Jednou z najväčších výhod toho prístroja je práve energetická diagnostika. Keďže energetické záťaže sa vyvíjajú postupne a až po energetickom zaťažení tela dochádza k „zhmotňovaniu“ príčin do následkov, je rozpoznanie energetických deficitov základom v prevencii všetkých ochorení. Diagnostika je úplne bezbolestná a do 60 minút máte úplný prehľad o energetickom stave vášho tela.

Ako prebieha terapia?

Prístroj BICOM Body Check 2 skenuje pomocou frekvenčných sluchátok vzorky celého tela, vnútorných orgánov, kostí a tkanív na bunečnej úrovni buniek a vyhodnocuje ich. Okrem už existujúcich dysbalancií , fyzicky prejavených na tele, dokáže identifikovať aj energetické poruchy už dlho predtým ako sa prejavia fyzicky.

Pre koho nie je diagnostika vhodná?

Diagnostika pomocou prístroja Bicom Bodycheck2 je vhodná pre každého, kto nemá problém so sluchátkami na ušiach. Nie je tu žiadna kontraindikácia.

Cenník

Komplexná vstupná diagnostika
Kontrolná diagnostika
Čiastočná diagnostika

Komplexná vstupná diagnostika 45,-EUR / 60 minút

Komplexná vstupná diagnostika dieťa 35,-EUR / 60 minút

Kontrolná diagnostika 35,-EUR / 30 minút

Čiastočná diagnostika vybraných častí tela 35,-EUR / 30 minút