Homeopatia

Homeopatia je prírodná , jemná, ale hlavne veľmi účinná metóda na znovunastolenie rovnováhy v ľudskom tele. Niektorých možno prekvapí fakt, že vo svete je druhým najrozšírenejším spôsobom liečenia. Jej úlohou je pozerať sa na človeka celistvo. Nezameriava sa na povrchné dôsledky ochorení, ale hľadá príčinu , ktorú odstraňuje stimulovaním organizmu a naštartovaním vlastných samoliečiacich procesov. 

Homeopat bude pre vás hľadať homeopatikum, ktoré sa čo najviac podobá stavu, v ktorom sa práve nachádzate, pretože základ homeopatického účinku je založený na princípe – podobné lieči podobným.  

Výhodou homeopatie je, že nemá žiadne kontraindikácie, je vhodná pre všetkých a nemá žiadne vedľajšie účinky. Zvláda akútne i chronické ochorenia a dokáže pomôcť aj v najťažších chvíľach , v situáciách, ktoré vyzerajú beznádejne, pri pacientoch s nálepkou „nevyliečiteľní“.

Nie, netvrdíme tým, že vyliečime každého, pretože niekedy miera poškodenia organizmu je tak veľká, že nie je možné zvrátiť stav do úplného zdravia, ale vždy existuje možnosť ako pomocou homeopatie zlepšiť vaše zdravie, zmierniť utrpenie, odstrániť bolesť. A v nejednom prípade dôjde k tomu, čo lekári nazývajú „zázrak“. 

Čo je podstatou homeopatie?

Podstatu liečby vyjadruje známa veta „Similia similibus curantur.“ – Podobné sa lieči podobným. Látka, ktorá určité ochorenie či symptómy môže vyvolať u zdravého človeka, dokáže ich liečiť u človeka chorého. 

Je možné absolvovať terapiu na diaľku?

Možnosť homeopatickej konzultácie osobne či online cez whatsapp alebo messenger.

Pre koho je terapia vhodná?

Je vhodná pre všetky vekové kategórie – deti, dospelých i seniorov, vrátane tehotných a dojčiacich žien.

Cenník

Akútne ochorenie
Chronické ochorenie
Kontrola

Akútne ochorenie 20,-EUR / do 30 minút

Akútne ochorenie 35,-EUR / nad 30 minút

Základné vyšetrenie, navrhnutie liečby (monitorovanie/konzultovanie stavu počas liečby) 65,-EUR / 120-160 minút

Akútne ochorenie kontrola 20,-EUR / do 30 minút.

Chronické ochorenie kontrola 35,-EUR / nad 30 minút.