Masáž je stará ako ľudstvo samo. Je to nielen príjemný relax, ale aj prevencia voči poruchám pohybového aparátu a srdcovo-cievnym, či iným civilizačným chorobám. Najväčším fyzickým benefitom masáže je odstraňovanie toxických látok z tela. Netreba však zabúdať ani na teplo a energiu ľudského tela, ktorá sa prostredníctvom masáže odovzdáva. Dotyk je totižto prvoradý a nezameniteľný nosič pokoja a uvoľnenia.

Liečebné účinky masáže popísali Egypťania aj Číňania už tisícky rokov pred naším letopočtom.

Vďaka jej pravidelnému absolvovaniu zistíte, že sa cítite naozaj lepšie ako kedykoľvek predtým. Masáž je totiž balzamom nielen pre telo, ale aj pre dušu.

Lymfodrenážna masáž

Lymfodrenáž alebo lymfatická či drenážna masáž je bezpečná a účinná technológia, ktorá sa používa na naštartovanie lymfatického systému a je súčasťou rehabilitácie a fyzioterapie.

Chcem vedieť viac

Anticelulitídna masáž

Vďaka anticelulitídnej masáži sú bunky lepšie zásobované výživnými látkami a kyslíkom. Je vhodná kombinovať s manuálnou lymfodrenážou nôh a sedacieho svalu.

Chcem vedieť viac

Reflexná masáž

Reflexná masáž sa od klasickej masáže odlišuje technikou hmatov a miestom aplikácie. Najprv sa uvoľňujú povrchové a potom hlbšie vrstvy a postupne sa dostávame aj k bodom najväčšej bolesti.

Chcem vedieť viac

Thajská masáž

V čom sa skrýva čaro pravej thajskej masáže? Je kombináciou starobylých indických liečebných postupov, alternatívnej čínskej medicíny a tradičnej thajskej masáže.

Chcem vedieť viac

Masáž lávovými kameňmi

Máte dlhodobé zdravotné či psychické problémy? Vyskúšajte jednu z najúčinnejších a najluxusnejších masáží, ktorá dokáže uspokojiť aj náročnejších klientov.

Chcem vedieť viac

Masáž tváre a hlavy

Vedeli ste, že svaly tváre sú pripojené do kože a priamo ovplyvňujú náš vzhľad? Svalové tkanivo v tvári okolo úst, očí a na čele vekom ochabuje a objavujú sa vrásky.

Chcem vedieť viac

Ayurvéda abhyanga

Ayurvédska masáž s príjemne teplým olejom je jemná technika zameraná na spomalenie starnutia, neutralizuje stres, harmonizuje nervový systém, odstraňuje rôzne poruchy organizmu, posilňuje fyzickú a duševnú stabilitu.

Chcem vedieť viac

Zen shiatsu

Shiatsu pochádza z Japonska, no jeho korene sa dotýkajú tradičného čínskeho umenia liečiť, ktoré dnes poznáme pod pojmom čínska medicína.`

Chcem vedieť viac