ACCESS BARS® 

Ide o veľmi jednoduchú, ale účinnú techniku. Terapia je  zameraná na jemné ošetrenie 32 bodov na hlave, čím sa spúšťa hlboká relaxácia, čistenie doteraz nadobudnutých postojov, myšlienok a emócií a dochádza k otvoreniu vedomia.

BARs je 32 bodov v oblasti hlavy, niečo ako úložisko všetkých myšlienok, pocitov, emócií, postojov a presvedčení, ktoré si v priebehu života vytvárame, a ktoré v nás zostávajú uložené vo vedomí i podvedomí. Počas terapie sa jemným dotykom určitej kombinácie bodov rozprúdi ich energia. Potom sa informácia s negatívnym nábojom môže rozpustiť.

To nepotrebné, častokrát prevzaté (názory, presvedčenia…. od iných ľudí, s ktorými sme sa stotožnili a „fungujeme“ podľa nich) po rozpustení či pretvorení, zrušení …. uvoľní priestor pre naše vlastné myšlienky, názory, presvedčenia …. Môžeme byť sami sebou – doteraz to nebolo možné, pretože sme mali prevzaté názory, presvedčenia, programy od iných ľudí.

Zmení sa váš doterajší spôsob vnímania života. Onedlho začne dochádzať k zmenám v živote a vy budete tiež niekto iný. Môže sa zmeniť všetko čo potrebujete aby sa zmenilo.

Priebeh terapie

Na úvod vediem s klientom rozhovor o tom, čo mu v živote chýba alebo čo by chcel zmeniť. Môže to byť čokoľvek – bolesť, smútok, napätie, ktoré cíti, môže mu vadiť to, že neustále potrebuje mať všetko pod kontrolou alebo sa nevie brániť kontrolórovi a manipulátorovi, nedostatok financií alebo radosti v živote …..

Toto všetko vaše telo vníma. A reaguje. Následky napätia a nervozity, nepokoja, nespokojnosti sú všeobecne známe.

Počas tohto rozhovoru  zistíme či to, čo bolí, ako cítite, reagujete, neviete sa tešiť, stále sa niekomu prispôsobujete a na seba zabúdate, máte strach, neviete sa rozhodnúť …. je vôbec vaše. Pochopíte, uvidíte, že to vaše nemusí byť a následne s tým pracujeme technikou, ktorá toto všetko dokáže „rozpustiť“. Častokát sú to silné uvedomenia a tečie veľa sĺz. Je to neopísateľná úľava.
Nasleduje ďalšia časť terapie, počas ktorej sú spustené Barsy. Sú to nástroje, ktoré rozpustia myšlienky, ktoré máte uložené hlboko v podvedomí, nie sú vaše, ale vy podľa nich fungujete. Nie sú to pôvodne vaše myšlienky. Sú to myšlienky iných ľudí. Stačilo, že ste na ne zareagovali – hneď ste súhlasili alebo ste boli proti. Uložilo sa to v podvedomí a vy ste časom začali z „toho“ fungovať. Napríklad hovoríte často vety alebo len máte myšlienky: Toto si nemôžem dovoliť. Na takú drahú dovolenku nikdy nepôjdem. Toto nedokážem. A mnohé ďalšie. Ste si istí, že je to vaše? 

V prípade, že vás niečo v živote vyrušuje, vytvára vám nepokoj, prežili ste traumy a už sa prejavujú alebo aj zatiaľ neprejavujú následky – na tele aj psychike alebo po niečom túžite, možno aj po zmene môže vám pomôcť táto terapia

Účinky ACCESS BARS®

  • Odstránenie bolesti
  • Odstránenie  migrény, alergií, astmy, exémov
  • Naštartovanie samoozdravných procesov v tele, urýchlenie hojenia a rehabilitácie po lekárskych zákrokoch, úrazoch
  • Uvoľnenie stresu a napätia
  • Pomoc pri obtiažnych životných situáciach
  • Odbúranie únavy a vyčerpanosti, zvýšenie životnej energie
  • Odstránenie psychických potiaží ako je depresia, úzkosť, strachy, fóbie
  • Vedie k celkovému rozvoju osobnosti na psychickej a fyzickej úrovni

Čo potrebujem k terapii?

Vôbec nič, všetko je pre vás pripravené. Stačí otvorená myseľ , chuť prijímať a aj chuť odovzdať. Všetko ostatné pôjde „akoby samo“.

Čo ak pri terapii zaspím?

Vôbec nič sa nedeje. Vy budete oddychovať a ja budem robiť na procesoch, na ktorých sa predom dohodneme. 

Je možné absolvovať terapiu na diaľku?

Nie, nie je to možné. Kontakt s klientom je nevyhnutný, na tom je terapia založená.

Cenník

ACCESS BARS 
ACCESS BARS + RUŠ 

ACCESS BARS trvanie terapie 60 – 120minút, cena 60,-EUR

*je veľmi vhodné kombinovať s terapiou RUŠ

ACCESS BARS + RUŠ trvanie terapie 120 – 240 minút, cena 120,-EUR