Čítanie z energoinformačného poľa – akáši

Akáša je pojem, na ktorý narazia všetci zaoberajúci sa duchovným svetom . Je to informačné pole, ktoré uchováva všetky minulé, prítomné ale i budúce záznamy, pamäť ľudstva, z ktorej môžeme všetci získavať veľmi cenné informácie. Je to nielen obrovský súbor informácií, ale i odpovedí na všetky otázky, ktoré sa nám môžu zdať neriešiteľné.

Každý z nás má možnosť  napojiť sa na tento úžasný zdroj a  čerpať z neho, len žiaľ mnoho ľudí má túto schopnosť potlačenú. Akáša je nekonečné pole udalostí , v ktorom sa dá čítať ako v tej najmúdrejšej knihe pomocou myšlienok, vnemov, obrazov ,… Stačí sa len stíšiť a počúvať hlas svojej duše.
Informácie získané z Akáše vám môžu pomôcť vyriešiť akékoľvek vzťahové problémy, pomôžu vám nazrieť na príčiny vašich problémov, pozrieť sa do detstva či oveľa ďalej. Môžete získať akúkoľvek odpoveď a začať meniť svoj život.

Ak zatiaľ neviete ako na to, ponúkam vám túto možnosť ako váš sprievodca.

Pre koho je terapia vhodná?

Pre každého kto chce žiť svoj pravdivý  život v ľahkosti. Možnosť párovej terapia.
Riešenie rôznych druhov závislostí.
Firemné problémy pre majiteľov firiem (cena individuálna po dohode).

Ako prebieha sedenie?

V tichom a bezpečnom prostredí vás prevediem udalosťami, ktoré si sami vyberiete. Nejde o žiadny stav hypnózy ani regresie. Vy sa budete pýtať a ja vám budem odpovedať pomocou vyššieho vedenia a v každom prípade spustíme proces samoliečenia. 

Je možné absolvovať terapiu na diaľku?

Terapiu nie je možné absolvovať online.

Cenník

Akaša
Párová terapia

Čítanie z Akáše 30,-EUR za každých začatých 30 minút.

Dĺžka sedenia závisí od hĺbky a veľkosti problému.

Čítanie z Akáše 60,-EUR za každých začatých 60 minút (cena je uvedená za pár spolu)