Tradičná Čínska Medicína

Zameriava sa nielen na liečenie už prejavených ochorení, ale aj na prevenciu, čiže udržiavanie dynamickej rovnováhy Jing Jangu. Vidí prepojenie medzi vonkajšími prejavmi ochorenia, často psychického pôvodu a oslabeným, či chorobou postihnutým orgánom, ktorý vonkajšími symptómami signalizuje svoj nedostatok vitality.

Chcem vedieť viac

BICOM BodyCheck2

Prevencia a rozpoznanie možných zdravotných problémov patria medzi najdôležitejšie súčasti cesty za zdravím. Jednou zo skvelých možností ako odhaliť patológie nielen vo fyzickom, ale i energetickom tele, je práve diagnostika pomocou nemeckého diagnostického prístroja BICOM Body Check2.

Chcem vedieť viac

Biorezonancia

Aj napriek tomu, že naše bunky neustále regenerujú, nie vždy dochádza k vyliečeniu. Je to preto, že bunky si predávajú nielen tie dobré, ale aj narušené informácie. Biorezonancia ako frekvenčná liečba odoberá chybnú informáciu, transformuje ju a posiela naspäť v už správnej podobe.

Chcem vedieť viac

Homeopatia

Homeopatia je prírodná , jemná, ale hlavne veľmi účinná metóda na znovunastolenie rovnováhy v ľudskom tele. Jej úlohou je pozerať sa na človeka celistvo. Nezameriava sa na povrchné dôsledky ochorení, ale hľadá príčinu , ktorú odstraňuje stimulovaním organizmu a naštartovaním vlastných samoliečiacich procesov.

Chcem vedieť viac

Výživové poradenstvo

Ak chceme liečiť človeka musíme začať z vnútra. Takmer všetky civilizačné chronické choroby majú svoj pôvod v strave- kardiovaskulárne ochorenia, diabetes, onkologické ochorenia, degeneratívne ochorenia nervov aj samotné starnutie.

Chcem vedieť viac

Fyzioterapia

Máte bolesti chrbta, kĺbov, stuhnuté svaly, či iné ťažkosti spojené s pohybovým aparátom? Nedoliečené zranenie kde nepomohla bežná rehabilitácia?

Chcem vedieť viac

Masáž

Je to nielen príjemný relax, ale aj prevencia voči poruchám pohybového aparátu a srdcovo-cievnym, či iným civilizačným chorobám.

Chcem vedieť viac

Životné mapy

Životné mapy sú jedinečná diagnosticko-projektívna metóda, ktorá dokáže analyzovať a definovať pojem osobného šťastia. Je určená pre všetkých, ktorí sa rozhodnú zmeniť svoje zaužívané a neslúžiace postoje, návyky, staré vzorce správania, ktoré prevzali od rodičov. Je vhodná aj pre deti od 3 rokov.

Chcem vedieť viac 

ACCESS BARS® 

Ide o veľmi jednoduchú, ale účinnú techniku. Terapia je  zameraná na jemné ošetrenie 32 bodov na hlave, čím sa spúšťa hlboká relaxácia, čistenie doteraz nadobudnutých postojov, myšlienok a emócií a dochádza k otvoreniu vedomia. Počas terapie sa jemným dotykom určitej kombinácie bodov rozprúdi ich energia.

Chcem vedieť viac

Metóda RUŠ

Princíp metódy je veľmi jednoduchý. Nájdem problém, pomenujem ho, prijmem a je preč. Metóda RUŠ rieši akékoľvek problémy: psychické, fyzické, mentálne.

Chcem vedieť viac

Čítanie z Akáše

Nazrite za opnu a zistite čo všetko vás brzdí vo vašom živote. Odporúčame všetkým, ktorí chcú čítať v knihe svojho života.

Chcem vedieť viac

Metafyzická anatómia MAT

Pomocou tejto metódy sa nazbieraná stará a potlačená energia rozpúšťa a oddeľuje sa inštinkt od  emócie.

Chcem vedieť viac

Soundhealing

Pripravujeme pra Vás…

Patrik Hajduk

Svoj pracovný život som začal v gastronomickom sektore ako manažér hotela a reštaurácie. Cesty ma neskôr zaviali…

Viac o mne

Sylvia Valová

Ako väčšina terapeutov, aj ja som si prešla školou vlastnej skúsenosti. Po viac ako dvadsiatich rokoch môžem s plnou istotou skonštatovať…

Viac o mne

Lukáš Valo

Od malička ma zaujímali veci medzi nebom a zemou. Cítil som, že svet nie je len to čo vidíme, ale aj to čo cítime, vnímame. Vedel som , že…

Viac o mne

Anna Zemanová

Už od malička ma bavila práca, pri  ktorej som mohla odovzdávať to, čo som sa ja sama naučila. Aj preto som  pracovala  v školstve ako učiteľka na…

Viac o mne

Vanda Mocnárová

Už v detstve som vnímala, že nie všetko je viditeľné našimi očami. Kým iné dievčatá sa hrali s bábikami, ja ako  dieťa som…

Viac o mne

Michaela Hajduk

Prvé roky po ukončení štúdia Sociálnej a masovej komunikácie na Univerzite Jána Amose Komenského v Prahe som sa venovala práci pre zahraničné firmy…

Viac o mne

Slavomír Kičura

Ako fyzioterapeut zo svojej dlhoročnej praxi nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí, ponúkam individuálny a odborný prístup…

Viac o mne

Renáta Piršel

Emocionálny kód mi zmenil život a počas mojej praxe som mala to požehnanie vidieť, ako zmenil životy iným…

Viac o mne