Metafyzická anatómia MAT

MAT je terapia, pri ktorej sa uvoľňuje stará potlačená energie. Keď prežijeme traumu  a  keď sa nemôžeme prejaviť takí akí sme, dochádza k oddeleniu od seba samého. Keď si nedovolíme pravdivú emóciu  prežiť, precítiť a nechať plynúť, tak táto emócia zostane uviaznutá či potlačená. Podľahneme presvedčeniu, že emócie ako hnev, smútok, strach, zlosť nie sú správne a nie je vhodné, aby sme sa nimi prejavovali.

Napríklad chlapci predsa neplačú a dievčatá sú dobré, len keď sú milé a poslušné.  Kričať na niekoho sa nepatrí a už vôbec nie prejavovať iné formy hnevu. A tak sme hľadali prijateľné ale nepravdivé náhradné prejavy, ktorými by sme prelepili tie nežiadúce . A k tomu samozrejme  nikto z nás pritom nechcel prísť o lásku rodičov či priateľov len preto, že sa bude správať spoločensky neprijateľne. Naše emócie sú však spojené s inštinktom, útek, boj, paralýza, …emócia sa v danej chvíli spája s prejavom tela a  to je vždy spojené s nejakou energiou.

Pomocou tejto metódy sa nazbieraná energia rozpúšťa a oddeľuje sa inštinkt od  emócie. Výsledkom tak je, že telo sa navráti do svoje zdravej prirodzenej podstaty.

Pre koho je terapia vhodná?

Metafyzická anatomia je vhodná pre všetkých, nemá žiadne kontraindikácie ani vedľajšie účinky. Výhodou tohoto spôsobu terapie je maximálna ohľaduplnosť ku klientovi, uzdravenie problematickej situácie bez nutnosti otvárania traumy.

Čo je podstatou techniky?

Ide o jednoduchú a ojedinelú kombináciu racionálneho a intuitívneho prístup na odhalenie príčin a udravenie akýchkoľvek okolností, ktoré nás v živote trápia. Podstatou je spojenie medzi inštinktami, emóciami a ich prejavmi v každodennom živote.

Je možné absolvovať terapiu na diaľku?

Túto terapiu je možné absolvovať aj online. Pri online sedení porozprávate terapeutovi o tom čo vás trápi a s čím potrebujete pomôcť a potom to spoločne  preberiete.

Cenník

Metafyzika

Metafyzická anatómia MAT 40,-EUR za každých začatých 60 minút