Výživové poradenstvo

Ak chceme liečiť človeka musíme začať z vnútra. Takmer všetky civilizačné chronické choroby majú svoj pôvod v strave- kardiovaskulárne ochorenia, diabetes, onkologické ochorenia, degeneratívne ochorenia nervov aj samotné starnutie. Tieto všetky ochorenia majú svoj počiatok v strave a niektoré sú priamym následkom zlej stravy.

Výživou môžeme ovplyvniť ako telo tak aj dušu, nieje neznáme že centrum čínskej medicíny, ajurvedy a mnoho iných je úzko spätých s výživou.

Preto si výživa vyslúžia miesto v celostnej medicíne a u nás v Mediway Vám ponúkané individuálny prístup k vašej strave a potrebám ako aj návod pre zdravý život plny vitality.

Svoje služby ponúkam v rámci celostnej medicíny a ako komplementárnu terapiu k ostatným procedúram. Pretože celostná medicína integruje zdravie duše a tela, s výživou viete balansovať obe spektrá. 

Je poradenstvo vhodné len na chudnutie?

Rozhodne nie. Výživové poradenstvo je pre všetkých, ktorí sa rozhodli urobiť niečo so svojim zdravím. Komplexne zhodnotíme vaše stravovacie návyky, pozrieme sa na to čo jete , čo by bolo vhodné práve pre vás z jedálnička vyradiť a čo naopak pridať. Výživové poradenstvo rozhodne nie je len o chudnutí.

Je možné absolvovať konzultáciu na diaľku?

Do určitej miery áno, ale uprednostňujem však osobný kontakt, aj vzhľadom na diagnostiku.

A čo potravinová intolerancia?

Aj v tomto prípade vieme nastaviť jedálny lístok tak, aby vám vyhovoval, jedlá vám prinášali úžitok a nie problémy. Ide o individuálny prístup, čo praktikujem pri všetkých klientoch.

Cenník

Úvodná konzultácia
Balík
Konzultácia s klientom
Jedálniček pre tehotné
Jedálniček na trimester
Jedálniček na trimester plus

Rozhovor s klientom, diagnostika stravovacích  návykov, odporúčanie bez vytvoreného jedálnička. Vhodné pre klientov ktorí si radi tvoria jedlá sami, majú čas a poznajú základy pestrej, vyváženej stravy, len potrebujú radu a vedieť kde a či robia chyby. 

Cena: 40€
možnosť dvojitej diagnostiky na základe laboratórnych testov. K cene sa pripočítava cena testov podľa aktuálneho cenníka laboratória.

Diagnostika stravovania, rozhovor s klientom, vysvetlenie potreby výživy a princípov zdravej stravy. Ako dosiahnuť wellage a spomaliť starnutie. Vytvorenie komplet jedálnička so 100 a viac jedlami na základe diagnostiky a preferencií klienta. Diagnostika tela diagnostickou váhou. V cene sú aj tri konzultácie počas 3 mesiacov. 

Cena: 150€
+ cena testov podľa aktuálneho cenníka laboratória

Konzultácia s klientom, ktorý už niekedy využíval naše služby a minuli sa konzultácie obsiahnuté v balíku služieb.

Cena: 15€

Jedálniček na celé tehotenstvo 1-3. trimester, služba zahrňuje konzultácie pred začiatkom každého trimestra a úpravy pri nechutenstve a na základe laboratórnych výsledkov, zmeny v jedálničku. Komplet servis počas celého tehotenstva v cene jedálniček na lepšiu tvorbu mlieka po pôrode.

Cena: 150 € + cena testov podľa aktuálneho cenníka laboratória, prípadne na základe testov od Vášho Gynekológa

Jedálniček na jeden trimester bez laboratórnych výsledkov od Vášho lekára, konzultácie počas troch mesiacov, zmeny v jedálničku,zmena mikronutrientov podľa trimestra a potreby, kontrola nechutí a vypustenie jedál.

Cena: 50 €

Jedálniček na jeden trimester na základe laboratórnych výsledkov, konzultácie počas troch mesiacov, zmeny v jedálničku, zmena mikronutrientov podľa trimestra a potreby, kontrola nechutí a vypustenie jedál.

Cena: 70€
+ cena testov podľa aktuálneho cenníka laboratória, prípadne na základe testov od Vášho Gynekológa