Životné mapy

Životné mapy sú jedinečná diagnosticko-projektívna metóda, ktorá dokáže analyzovať a definovať pojem osobného šťastia. Je určená pre všetkých, ktorí sa rozhodnú zmeniť svoje zaužívané a neslúžiace postoje, návyky, staré vzorce správania, ktoré prevzali od rodičov. Je vhodná aj pre deti od 3 rokov.

Chcem vedieť viac 

ACCESS BARS® 

Ide o veľmi jednoduchú, ale účinnú techniku. Terapia je  zameraná na jemné ošetrenie 32 bodov na hlave, čím sa spúšťa hlboká relaxácia, čistenie doteraz nadobudnutých postojov, myšlienok a emócií a dochádza k otvoreniu vedomia. Počas terapie sa jemným dotykom určitej kombinácie bodov rozprúdi ich energia.

Chcem vedieť viac

Emocionálne kódy

Poznáš ten pocit, keď podobná situácia v tebe vyvoláva rovnaké pocity? Máš niekedy pocit, že reaguješ určitým spôsobom a nevieš to ovládnuť? „Vytáčajú“ ťa podobné situácie, slová či ľudia? 

Chcem vedieť viac

Metóda RUŠ

Princíp metódy je veľmi jednoduchý. Nájdem problém, pomenujem ho, prijmem a je preč. Metóda RUŠ rieši akékoľvek problémy: psychické, fyzické, mentálne.

Chcem vedieť viac

Čítanie z Akáše

Nazrite za opnu a zistite čo všetko vás brzdí vo vašom živote. Odporúčame všetkým, ktorí chcú čítať v knihe svojho života.

Chcem vedieť viac

Metafyzická anatómia MAT

Pomocou tejto metódy sa nazbieraná stará a potlačená energia rozpúšťa a oddeľuje sa inštinkt od  emócie.

Chcem vedieť viac