Masáž tváre a hlavy

Vedeli ste, že svaly tváre sú pripojené do kože a priamo ovplyvňujú náš vzhľad? Svalové tkanivo v tvári okolo úst, očí a na čele vekom ochabuje a objavujú sa vrásky. Masáž tváre a hlavy preto odďaľuje proces starnutia, elasticitu kože. Zároveň má aj najväčšie relaxačné účinky na centrálnu nervovú sústavu a priamo tak napomáha uvoľniť stres a napätie. Tým pádom, aj účinne bojuje proti migrénam.

Kobido – Japonská masáž tváre je založená na úžasných orginálnych perkusívnych technikách, kombinovaných s hlboko-hnetacími technikami, ktorej tradícia siaha až do 15. storočia. Veľkej obľube sa tešila i u japonskej cisárovnej. Východná masáž tváre využíva jednoduché, ale veľmi účinné techniky, ktoré spočívajú v stimulácii meridiánov, akupresúrnych bodov a lymfatických drenáží a dokáže nechirurgické vyhladenie tváre. Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie, Japonci majú najvyššiu priemernú dĺžku života vo svete. Ich tajomstvo dlhovekosti a krásy pokožky je, že majú správne stravovacie návyky, pravidelné cvičenia, ako aj liečivé masáže. V skutočnosti, vo východnej tradícii, je masáž považovaná za tak dôležitú pre zdravie a krásu ako strava a cvičenie.

Champi – tradičná indická masáž hlavy, z ktorej Champi vychádza má tisícročnú tradíciu. Zameriava sa na hlavu, vlasy, krk, plecia a ramená. Práve tam sa hromadí veľké množstvo úzkosti, negatívnych emócií, ktoré prináša život. Pomocou tejto masáže dochádza k uvoľneniu napätia a stresu, ktorému sme neustále vystavovaní. Pomáha uvoľniť svalstvo krku, ramien a uvoľňuje kožu a podkožie hlavy. Indická masáž hlavy sa robí v rovnomernom rytme, zľahka a jemne aby sa uvoľnili blokády a hlavne nepríjemné nahromadené napätie.

Po masáži sa človek cíti uvoľnený, je schopný lepšie sa sústrediť a má jasnejšiu myseľ. Masáž neúčinkuje iba na telesnej úrovni, ovplyvňuje aj emócie, upokojuje dušu, podporuje relaxáciu a odbúrava stres. Jej najväčší prínos je v jej prevencii. Champi masáž je účinnou terapiou pre moderného človeka žijúceho pod tlakom súčasného hektického životného štýlu, prinášajúceho stres, bolesti hlavy, únavu očí, zlú koncentráciu, neuvoľnené emócie atď.

Indickú antistresovú masáž hlavy odporúčame v prípadoch:

* uvoľnenia napätia v oblasti hrudnej chrbtice, ramien, krku, hlavy
* zmiernenia očného napätia
* povzbudenia krvného obehu
* podpory činnosti nervového systému
* stimulácie krvného a lymfatického systému
* rozptýlenia toxínov a zvýšenie prívodu kyslíka do tkanív
* uvoľnenia vlasovej časti
* podpory rastu vlasov a kvality
* energetické vyrovnanie
* zlepšenia koncentrácie
* upokojenia, relax

Cenník

Kobido masáž 30′
Champi masáž 30′
Kobido masáž 60′
Champi masáž 60′

Kobido masáž trvanie terapie 30minút, cena 20,-EUR

Champi masáž trvanie terapie 30minút, cena 20,-EUR

Kobido masáž trvanie terapie 60minút, cena 40,-EUR

Champi masáž trvanie terapie 60minút, cena 40,-EUR