Biorezonancia

Biorezonancia je neinvazívna terapeutická metóda v Nemecku používaná už viac ako  30 rokov. Na rozdiel od akútnych ochorení a chirurgických zákrokov, kde má svoje nezastupiteľné miesto klasická medicína,  liečba chronických ochorení sa vyvíja väčšinou zložitejšie a mnohí pacienti s ňou nie sú spokojní. 

Biorezonančná metóda Bicom je špeciálny diagnostický a terapeutický postup, s ktorým sa medicína dala novou, smer udavajúcou, cestou.
Už vieme, že telo má fenomenálny regulačný systém, s pomocou ktorého môžu byť znovu a znovu vyrovnané mimoriadne negatívne pôsobiace vplyvy.

Keď však na telo pôsobia príliš veľké záťaže, alebo je ich príliš veľa a navyše dlhšiu dobu, môže sa stať, že regulačná schopnosť, ako aj sily k zotaveniu tela sú spomalené, alebo dokonca zablokované.

Podľa poznatkov kvantovej fyziky majú materiálne častice ako vlnový, tak aj časticový charakter. To znamená, že hmota je vlastne energia a všetky substancie – teda aj všetky bunky, časti tela, ale aj vírusy, baktérie, pele, toxíny, nikotín atď. – majú elektromagnetické vyžarovanie, tzv. frekvenčnú vzorku.

Bunky spolu komunikujú

Žijeme v období komunikácie a informácií. Je načase, aby sme si uvedomili, že telo môže fungovať a regulovať iba vtedy, keď sa v ňom odohráva správna komunikácia a tým aj výmena informácií medzi bunkami. Výskum biofotónov vychádza z toho, že bunky spolu komunikujú prostredníctvom „svetelných bleskov“ (vyžarovanie fotónov) – vymieňajú si informácie cez určité frekvencie.

Zaťažujúce vplyvy alebo substancie môžu zabraňovať komunikácii medzi bunkami

V zdravom tele funguje táto výmena informácií bez prekážky. Tak môže každá bunka popr. každá časť tela splniť svoju úlohu.

Ak telo ovplyvňujú rušivé substancie (jedy, vírusy, baktérie atď.) alebo zaťažujúce žiarenie, môžu zabraňovať komunikácii medzi bunkami.

Narušenie bunkovej komunikácie

Ak je komunikácia medzi bunkami narušená, je tiež sťažená ich práca, čo sa môže rýchlo prejaviť najprv prostredníctvom viac či menej jasných porúch existenciálnej orientácie (duševného stavu), poklesu výkonu, chronickej únavy a neskôr tiež organickými zmenami a tomu zodpovedajúcimi symptómami.

Symptómy sa objavujú najčastejšie tam, kde už nejaká slabina existuje (často tiež podmienené dedičnosťou).

Po vylúčení škodlivín pomocou prístroja BICOM sa organizmus dostáva späť do rovnováhy a je schopný poradiť si so záťažovými látkami.

Výhody biorezonančnej metódy

Je metóda liečenia chorého bez liekov a chémie. Biorezonančná liečba je šetrná počítačom riadená vibračná terapia bez nebezpečných a vedľajších účinkov, stimulujúca samoliečebnú silu tela a takmer vo všetkých prípadoch vedie k vyliečeniu. Môže sa kombinovať s inými druhmi terapií ako aj za súčasného ponechania Vami užívaných liekov. Je vhodná pre deti od narodenia až po seniorov. Diagnostika je presná, bezbolestná a navyše nepoužíva invazívne a bolestivé metódy vyšetrovania, ktoré klienta môžu traumatizovať fyzicky i psychicky – je časovo nenáročná , výsledky sa zhodnotia okamžite čo v bežnej zdravotnej praxi vždy nie je možné ( napr. dlho sa čaká na neurologické, histologické a iné výsledky). Má preventívny charakter a ukáže smer ďalších vyšetrení a odporúčaní. Na základe výsledkov poukáže na problémy vo vašom zdravotnom stave a to i v ranných štádiách. Poukazuje na prognózu ochorenia i možnosti vzniku budúceho ochorenia. Odpadajú viaceré zdĺhavé a koniec koncov aj finančne náročné vyšetrenia.

Čo je podstatou biorezonancie a v čom Vám môže pomôcť?

Jednoducho povedané, ide o „opravu“ frekvencií , ktoré boli v tele porušené, čím dochádza k liečeniu.

Frekvencie, ktoré sú v tele narušené sa prenesú pomocou modulačnej podložky do prístroja Bicom, tu sa pretransformujú a opravené odošlú späť pacientovi.

Všetko má však svoju postupnosť a nie vždy je vhodné pristúpiť priamo k tomuto kroku.

Dôležité je na začiatku začať odblokovaním a pripravením pacienta na ďalšiu liečby. Správne vyladený a pripravený organizmus tak ľahšie a trvalšie dokáže urobiť želané zmeny.

Aj tu platí že čím starší a viac zanedbaný systém, tým je liečba dlhšia a v určitej postupnosti musí prebiehať na rôznych systémových úrovniach.

Biorezonancia vám môže pomocť v každej situácii, či už ide o chorobu tela, alebo aj na emočnej , psychickej úrovni.

Biorezonancia je vhodná na

akútne aj chronické problémy
posilnenie energetickej a psychickej rovnováhy
harmonizáciu a detoxikáciu organizmu
elimináciu alergických záťaží
odstránenie vírusov, baktérií, plesní a parazitov z tela
migrény, menštruačné a rôzne iné druhy bolestí
ťažkosti v orgánoch
akútne a chronické zápaly sliznice tráviaceho
systému, vrátane tenkého a hrubého čreva
autoimunitné poruchy
reumatické problémy
neurodermatitída
hormonálna nerovnováha
nedostatočná imunita rôzneho pôvodu
nedostatok minerálov a vitamínov v tele
neinvazívne odstraňovanie bradavíc
zbavenie sa chuti na sladké, cigarety, alkohol
chudnutie
psychická záťaž
záťaž ťažkými kovmi záťaž geopatogénnych zón
záťaž elektrosmogom

Cenník

Diagnostika + liečba
Kontrola + liečba
Čip na liečenie
Antinikotinova terapia
Terapia na podporu chudnutia

Komplexné diagnostické vyšetrenie + liečba 95,-EUR / 180 minút

Komplexné diagnostické vyšetrenie + liečba 80,-EUR / 120 minút

Kontrolné vyšetrenie + liečba 30,-EUR / 60 minút

Kontrolné vyšetrenie + liečba 45,-EUR / 90 minút

Kontrolné vyšetrenie + liečba 60,-EUR / 120 minút

Čip na dlhodobé liečenie + 5,-EUR

Antinikotinova terapia liečba 60 minút za 50,-EUR + čip na liečenie v cene

Terapia na podporu chudnutia 60 minút za 50,-EUR + čip na liečenie v cene

Odporúčané 5-10 terapií v odstupe 14 dní, naštartovanie metabolizmu, detoxikacia, odstránenie chuti na sladké, podpora vylučovania

Ceny sú platné od 01.3.2024